Apartament 2 Camere cu Gradina Otopeni | Mobilat, Utilat | Central

  • 139.000€
  • 2725€ /m²
Recomandat Sold Out
, Central,
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 51.0
  • Suprafete apartamente
  • 3
  • Inaltime imobil
  • 2017
  • Finalizare construcție
Recomandat Sold Out
  • 139.000€
  • 2725€ /m²

, Central,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux112972
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 51.0
  • Suprafete apartamente
  • 3
  • Inaltime imobil
  • 2017
  • Finalizare construcție

Adresa

  • Oraș Otopeni
  • Stat / Judet Ilfov
  • Zona Central

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux112972
  • Preț: 139.000€
  • Suprafață: 51.0 m² utili
  • Camere: 2.0
  • Baie: 1
  • Finalizare construcție: 2017
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 2 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Inaltime imobil: 3
  • Structura imobil: concrete
  • Comision: 0% comision

Descriere

Te invit sa descoperi acest apartament cochet, elegant, aflat intr-o zona centrala a Otopeniului, pe o strada linistita, cu case frumoase.

Apartamentul este o oaza de calm, la care contribuie cu succes curtea imprejmuita, unde poti sa te bucuri de soare, aer curat si intimitate.

Configuratia apartamentului este foarte bine gandita, fiind decomandat; din holul de la intrare ai acces catre living, catre bucataria inchisa, catre dormitor si baie. Din living vei putea iesi pe terasa si in curte.

Apartamentul se vinde mobilat si utilat modern, astfel incat, daca doresti, vei avea nevoie sa iti aduci doar lucrurile personale.
Deasemenea, daca doresti sa folosesti achizia ca o investitie, aceasta va incepe sa produca pentru tine deindata, cu un randament bun.

Blocul este construit pe cadre de beton cu caramida, este izolat termic si, lucru destul de rar in Otopeni, dispune si de lift.

Te invit sa vi sa vezi cu ochii tai.

360° Tur Virtual