Apartament 3 Camere | Duplex | Decebal | 3 balcoane |

  • 289.000€
  • 4072€ /m²
Recomandat Sold Out
, Decebal,
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 70.96
  • Suprafete apartamente
  • 6
  • Inaltime imobil
  • 2026
  • Finalizare construcție
Recomandat Sold Out
  • 289.000€
  • 4072€ /m²

Apartament 3 Camere | Duplex | Decebal | 3 balcoane |

, Decebal,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux104989
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 70.96
  • Suprafete apartamente
  • 6
  • Inaltime imobil
  • 2026
  • Finalizare construcție

Adresa

  • Oraș Bucuresti
  • Stat / Judet București
  • Zona Decebal

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux104989
  • Preț: 289.000€
  • Suprafață: 70.96 m² utili
  • Camere: 3.0
  • Băi: 2
  • Finalizare construcție: 2026
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 3 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Inaltime imobil: 6
  • Structura imobil: concrete
  • Comision: 0% comision

Descriere

Apartament tip duplex cu 3 camere, situat într-un imobil nou din zona Decebal, cu suprafață totală de 84,76 mp și 3 balcoane.

Compartimentare:

Parter: living spațios cu bucătărie open-space, baie și balcon, gândit pentru zona de zi;

Etaj: două dormitoare luminoase, baie și două balcoane, care oferă spații private separate.

Construcție și finisaje:

-structură pe cadre și pereți din beton armat, radier general la subsol;

-zidărie exterioară Porotherm 30 cm, termoizolată cu vată bazaltică și polistiren;

-compartimentări interioare din cărămidă Porotherm 11,5 cm, finisate cu tencuială;

-fațadă ventilată cu panouri BOND/HPL; balcoane cu balustrade din sticlă securizată;

-pardoseli din lemn triplu stratificat în living, dormitoare și holuri; gresie și faianță premium în băi și bucătărie; uși interioare filomuro, ușă de intrare metalică; băi echipate cu obiecte sanitare Roca și baterii încastrate; tavane gips-carton.

Dotări tehnice: încălzire în pardoseală, climatizare prin sistem duct, video-interfon, aparataj electric VIMAR, infrastructură completă pentru internet și TV, lift KONE; balcoane și terase placate cu ceramică, prevăzute cu sisteme de scurgere.

360° Tur Virtual