Lifestyle Exclusivist in One Herastrau Towers I 3 Camere | Floreasca I

  • 399.000€
  • 4987€ /m²
Recomandat Sold Out
, Aviatiei,
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 80.0
  • Suprafete apartamente
  • Inaltime imobil
Recomandat Sold Out
  • 399.000€
  • 4987€ /m²

, Aviatiei,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux100932
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 80.0

• Stat / Judet București
  • Zona Aviatiei

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux100932
  • Preț: 399.000€
  • Suprafață: 80.0 m² utili
  • Camere: 3.0
  • Băi: 2
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 3 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Comision: 0% comision

Descriere

Trăiește experiența unui stil urban modern în One Park Herăstrău, parte din colecția exclusivistă a One United Properties.

Ansamblul îmbină designul contemporan cu o arhitectură de referință și soluții tehnologice de ultimă generație, stabilind un nou reper pentru locuințele premium.

Acest apartament cu 3 camere și 2 băi, având o suprafață de 80 mp, se adresează celor care apreciază lumina naturală, finisajele de înaltă calitate și priveliștile spectaculoase asupra orașului. Fiecare element a fost ales cu grijă pentru a oferi un confort desăvârșit.

Detalii esențiale:

Suprafață utilă: 80,3 mp

Terasă privată: 11 mp, ideală pentru a savura cafeaua de dimineață cu o vedere urbană deosebită

Etaj: 3, într-un imobil modern, recunoscut pentru calitate și prestigiu

Se vinde exact așa cum este prezentat – complet pregătit pentru a fi locuit

Finisaje și dotări premium:

Mobilier personalizat AVANTA FURNITURE, cu texturi anti-amprentă

Electrocasnice FRANKE – fiabilitate și performanță elvețiană

Blaturi DEKTON – ceramică high-tech cu design rafinat

Obiecte sanitare GROHE – eleganță și funcționalitate germană

Canapea MILLE – stil italian, confort remarcabil

Dormitor ROVERE – un sanctuar al eleganței

Sistem de climatizare MITSUBISHI – eficient, discret și silențios

Alte detalii:

Proprietar persoană fizică

2 locuri de parcare disponibile, preț: 30.000 € fiecare