Apartament 3 Camere | Bloc Boutique | Zona Exclusivista | Domenii

  • 690.000€
  • 5036€ /m²
Recomandat Sold Out
, Arcul de Triumf,
  • 4.0
  • Camere
  • 3
  • Băi
  • 137.0
  • Suprafete apartamente
  • 3
  • Inaltime imobil
  • 2012
  • Finalizare construcție
Recomandat Sold Out
  • 690.000€
  • 5036€ /m²

, Arcul de Triumf,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux105047
  • 4.0
  • Camere
  • 3
  • Băi
  • 137.0
  • Suprafete apartamente
  • 3
  • Inaltime imobil
  • 2012
  • Finalizare construcție

Adresa

  • Oraș Bucuresti
  • Stat / Judet București
  • Zona Arcul de Triumf

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux105047
  • Preț: 690.000€
  • Suprafață: 137.0 m² utili
  • Camere: 4.0
  • Băi: 3
  • Finalizare construcție: 2012
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 4 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Inaltime imobil: 3
  • Structura imobil: concrete
  • Comision: 0% comision

Descriere

Vă propunem un apartament deosebit, cu o suprafață generoasă de 136 mp utili, completat de două balcoane însumând 40 mp, de unde se deschid priveliști încântătoare asupra unei zone rezidențiale exclusiviste.

Amplasat în cartierul Domenii – una dintre cele mai apreciate și elegante zone din București – acest apartament reprezintă o rară oportunitate de achiziție, fiind situat pe o stradă emblematică, la doar câțiva pași de Arcul de Triumf.

Locuința se află într-un imobil modern, finalizat în 2012, care îmbină avantajele unei construcții contemporane: finisaje de calitate superioară, vecinătate selectă și confortul unei locuințe create pentru funcționalitate și rafinament. Fiecare nivel al clădirii găzduiește un singur apartament, ceea ce garantează intimitate și exclusivitate.

Un alt atu important îl reprezintă priveliștea relaxantă asupra unei zone de case și grădini, care adaugă un plus de liniște și armonie în agitația orașului.

Apartamentul dispune și de un loc de parcare în subteran, asigurând confort și siguranță zilnică.

Proprietatea este deținută de persoană fizică, ceea ce face procesul de achiziție mai simplu, prețul fiind exprimat fără TVA.

O alegere perfectă pentru cei care apreciază discreția, eleganța și calitatea autentică.