Apartament 3 Camere High End | Jandarmeriei | Padurea Baneasa |

  • 283.050€
  • 2620€ /m²
Recomandat Sold Out
, Baneasa,
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 108.0
  • Suprafete apartamente
  • 5
  • Inaltime imobil
  • 2025
  • Finalizare construcție
Recomandat Sold Out
  • 283.050€
  • 2620€ /m²

, Baneasa,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux102265
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 108.0
  • Suprafete apartamente
  • 5
  • Inaltime imobil
  • 2025
  • Finalizare construcție

Adresa

  • Oraș Bucuresti
  • Stat / Judet București
  • Zona Baneasa

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux102265
  • Preț: 283.050€
  • Suprafață: 108.0 m² utili
  • Camere: 3.0
  • Băi: 2
  • Finalizare construcție: 2025
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 3 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Inaltime imobil: 5
  • Structura imobil: concrete
  • Comision: 0% comision

Descriere

Dacă îți dorești mai mult decât un simplu apartament, ci un cămin confortabil, sigur și modern, acest apartament cu 3 camere din ansamblul Northberi ar putea fi alegerea ideală.

Localizat în zona de nord a Bucureștiului, chiar lângă pădurea Băneasa și în vecinătatea Stejarii Country Club, apartamentul face parte dintr-un imobil boutique, cu puține unități locative, dedicat celor care apreciază discreția, calitatea și intimitatea.

Cu o suprafață utilă totală de 108 mp (inclusiv o terasă generoasă de 22 mp), locuința este proiectată pentru stilul de viață al unei familii moderne. Zona de zi este spațioasă și luminoasă, perfectă pentru momente petrecute împreună, iar dormitoarele, retrase și liniștite, oferă intimitate și confort.

Apartamentul se remarcă prin finisaje premium, încălzire prin pardoseală și materiale de calitate superioară, care îmbină eleganța cu durabilitatea.

Complexul dispune de acces securizat, iar pentru un plus de confort, există posibilitatea achiziționării unui loc de parcare subterană.

Un alt avantaj major este poziționarea: în apropiere se găsesc școli și grădinițe private, restaurante, magazine și diverse servicii, iar accesul către zonele de birouri din Pipera și Aeroportul Otopeni este rapid și ușor.