Penthouse 4 Camere Spectaculos | Herastrau Aviatie |

  • 770.000€
  • 4753€ /m²
Recomandat Sold Out
, Aviatiei,
  • 4.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 162.0
  • Suprafete apartamente
  • Inaltime imobil
Recomandat Sold Out
  • 770.000€
  • 4753€ /m²

Penthouse 4 Camere Spectaculos | Herastrau Aviatie |

, Aviatiei,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux109399
  • 4.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 162.0

• Stat / Judet București
  • Zona Aviatiei

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux109399
  • Preț: 770.000€
  • Suprafață: 162.0 m² utili
  • Camere: 4.0
  • Băi: 2
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 4 camere
  • Vanzare/Inchiriere: Sold Out
  • Comision: 0% comision

Descriere

Imaginați-vă începutul fiecărei zile admirând panorama lacului Herăstrău și silueta orașului, din intimitatea propriei terase panoramice de 50 mp, un spațiu dedicat relaxării și contemplării.

În cadrul Herăstrău Park View, acest penthouse de excepție depășește conceptul de locuință, devenind o veritabilă experiență rezidențială la cel mai înalt nivel.

Cu o suprafață utilă de 140 mp, proprietatea este configurată armonios pentru a îmbina funcționalitatea cu rafinamentul. Zona de living, cu concept deschis, reprezintă nucleul locuinței, beneficiind de lumină naturală din abundență prin ferestrele performante Schüco, cu izolare fonică avansată, transformând fiecare seară într-un moment de relaxare deplină.

Suită matrimonială oferă un refugiu privat, completată de un dressing spațios și o baie proprie, în timp ce celelalte două dormitoare și băile echipate Villeroy & Boch asigură confort superior pentru familie și invitați.

Materialele și finisajele au fost alese cu grijă pentru a reflecta cele mai înalte standarde: ceramică Porcelanosa, parchet din stejar triplustratificat, sistem de încălzire prin pardoseală Rehau și climatizare multisplit Daikin cu funcții inteligente.

Bucătăria, complet amenajată și dotată cu aparatură premium Miele și Bosch, îmbină performanța cu estetica modernă, integrându-se perfect în designul interior.