Apartament 3 Camere LUX De Vanzare Cortina North Disponibil Imediat

  • 235.000€
  • 3035€ /m²
Recomandat De vânzare
, Aviatiei,
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 77.41
  • Suprafete apartamente
  • 10
  • Inaltime imobil
  • 2024
  • Finalizare construcție
Recomandat De vânzare
  • 235.000€
  • 3035€ /m²

, Aviatiei,

Prezentare generală

ID-ul proprietății: ApLux115168
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 77.41
  • Suprafete apartamente
  • 10
  • Inaltime imobil
  • 2024
  • Finalizare construcție

Adresa

  • Oraș Bucuresti
  • Stat / Judet București
  • Zona Aviatiei

Detalii

  • ID-ul proprietății: ApLux115168
  • Preț: 235.000€
  • Suprafață: 77.41 m² utili
  • Camere: 3.0
  • Băi: 2
  • Finalizare construcție: 2024
  • Tipul de proprietate: Apartamente, Apartamente 3 camere
  • Vanzare/Inchiriere: De vânzare
  • Inaltime imobil: 10
  • Structura imobil: concrete
  • Comision: 0% comision

Descriere

Apartament 3 camere de vânzare Cortina North Pipera – Etaj 5 | Vedere liberă | Centrală proprie | Finisaje premium

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în ansamblul rezidențial Cortina North, una dintre cele mai căutate zone din Pipera Nord – București, ideal atât pentru locuire, cât și pentru investiție imobiliară.

Apartamentul este amplasat la etajul 5, etaj intermediar, și beneficiază de vedere liberă, lumină naturală pe tot parcursul zilei și un nivel ridicat de confort termic și fonic.

Detalii apartament 3 camere Cortina North:
apartament 3 camere Pipera Nord
centrală termică proprie pe gaz
aer condiționat în fiecare cameră
tâmplărie Schüco cu geamuri tripan
fațadă ventilată
2 băi:
baie cu duș, pe hol
baie cu cadă, în dormitorul matrimonial
etaj 5 din imobil modern
compartimentare eficientă, ideală pentru familie sau chirie
vedere liberă, fără clădiri apropiate

Apartamentul este situat într-un complex rezidențial modern, cu acces rapid către zona de birouri Pipera, Aurel Vlaicu, școli internaționale, restaurante, cafenele și centre comerciale.

Datorită poziționării și caracteristicilor, proprietatea este ideală ca apartament de vânzare în Pipera Nord, cu potențial foarte bun de închiriere (cerere ridicată pentru apartamente 3 camere în Cortina North).